• Dijital çağın tüm iletişim unsurlarını, hizmet verdiği markaların genel stratejileri doğrultusunda yapılandırarak, dijital alanda entegre pazarlama iletişimini gerçekleştirebilmek, bu yolla hizmet verdiği markaların dijital çağın sunduğu fırsatlardan en yüksek oranda faydalanmasını sağlamak amacıyla yapılanan Seberg, aynı ajans yapısı içinde tüm dijital iletişim unsurlarını barındırması sayesinde, müşterisi olan markaya, entegre pazarlama iletişimi yaklaşımı ile hizmet verebilmektedir.

  • Her ses getiren kampanyanın merkezinde değişik dijital pazarlama unsurlarını birleştirici bir çatı altında toplayan doğru bir strateji vardır. Seberg Stratejik Planlama Departmanı, pazar araştırması, kullanıcı algısı yönetimi, veri analizi ve kreatif konsept geliştirme alanlarındaki ekspertizini rekabet avantajını sağlayacak doğru dijital stratejiyi geliştirmek için müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

    Seberg’de her hizmet aynı çatı altında olduğu için, pazarlama mix’inin diğer unsurlarının da geliştirilen stratejik plan etrafında toplanmasını sağlarken, müşteriye kreatif, viral, mobil, sosyal pazarlamanın ve hatta web geliştirmenin, birbiriyle entegre bir şekilde işletilebilmesi olanağını yaratıyor.

  • Seberg, çok parçalı bir yapıya bürünmüş olan dijital medyanın; mobil, display, search, e-mail pazarlaması ve sosyal medya gibi her biri uzmanlık gerektiren alanlarında entegre ve anahtar teslim hizmet vermektedir. Seberg, sahip olduğu vizyonla dijital pazarın büyümesine katkıda bulunurken, gerçekleştirdiği yaratıcı çalışmalar ve yenilikçi medya kullanımlarıyla da müşterilerine avantajlar sağlıyor.

  • Günümüzde web trafiğinin büyük bir kısmının arama motorları tarafından yönlendirildiğini düşünürsek Search'den (Arama Motoru Pazarlaması) yoksun bir medya planı potansiyel kitlenin büyük bir kısmına ulaşamama riskiyle karşı karşıyadır. Online reklamcılık pastasının en büyük parçasını oluşturan PPC etkin bir "branding" ve kurumsal iletişim aracı olmakla beraber güçlü bir "lead" ve "satış" kanalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak Seberg, müşterilerinin Search yatırımlarını en etkin şekilde yönetmek için uzman Search departmanıyla hizmet vermektedir. Çalışma metodolojimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmek doğrultusunda, ciddi bir ön-araştırma süreci içermektedir.

  • Günümüzün dağınık online ortamında etkili olabilmek için yaratıcı işinizin şaşırtması, eğlendirmesi ve birkaç şekilde etkileşim yaratması gerekiyor. Seberg dijital pazarlama ekibi yaratıcı yaklaşımla teknik yetkinliği birleştirerek Türkiye'nin en büyük markalarına etkileşimli dijital pazarlama çözümleri sunmaktadır. Online reklam, rich media, advergame, viral pazarlama, mikro siteler, kurumsal siteler ve çok daha fazlasında, yaratıcı ve teknik ekibiyle Seberg, yaratıcı ajanslar arasında yerini almıştır.